אתר סחר (E-COMMERCE)מלא בשווי 6000 ש"ח

במתנה!

ימים
שעות
דק'
שניות

*שהשעון יגיע ל-0 זה אומר שתוקף ההצעה נגמרה.

והשנה גם העסק שלכם יזכה לזינוק הכנסות משמעותי באונליין!

יש לכם עסק? כיום , יותר מתמיד, בתקופת הקורונה מומלץ ואפילו חובה שיהיה לכם גם אתר מרשים ומכירתי על מנת שתוכלו לשווק אותו באון ליין, בגוגל , רשתות חברתיות, מאמרים באתרים נבחרים ואיפה לא!

על מנת לשווק את העסק שלכם באינטרנט יש לעשות שני דברים קריטיים.
הדבר הראשון זה, לבנות אתר מעוצב, מושך ומכירתי, שאנשים יוכלו לסלוק בו, והדבר השני הוא לקדם את האתר ולשווק אותו בכל מקום ברשת. כאן מנקיז מדיה נכנסים לתמונה!
אנחנו יודעים שההוצאה של שני השלבים שמנינו הם הוצאה לא מבוטלת אז לרגל החגים ומשבר הקורונה, החלטנו להרים את הכפפה ולחסוך לכם את ההוצאה על בניית האתר ולהשאיר לכם את הכסף להשקעה בקידום העסק שלכם!

אתם תשקיעו בשיווק ואנחנו נבנה לכם במחיר השיווק, אתר סחר מקצועי ומעוצב, בשווי של החל מ- 6000 ש”ח ללא אותיות קטנות! מלאו פרטים לקבלת ההטבה עכשיו. 

מבצע של פעם בשנה!

בהצטרפות לתוכנית:

עסקים צומחים
עסקים צומחים

מה זו חבילת עסקים צומחים? כל הפרטים בשיחה הטלפונית.

ימים
שעות
דק'
שניות

*שהשעון יגיע ל-0 זה אומר שתוקף ההצעה נגמרה.

מה מקבלים במתנה, ללא אותיות קטנות!

חץ2

מה שנשאר לכם הוא להשקיע בשיווק של העסק שלכם!

*חבילת השירות הינה שנתית, שבה אתם מקבלים אתר וורדפרס מעוצב, ומותאם בצורה מושלמת למנוע החיפוש של גוגל, כך שאת תקבלו מגוגל ציון גבוה ותופיע במקומות הראשונים בחיפוש. כדי לקבל את ההטבה הזו אתם יוצאים איתנו יחד למסע יד ביד שבו אנחנו אחראים לשיווק העסק שלכם ברשתות החברתיות מכף רגל ועד ראש. שיווק מנצח בפייסבוק, אינסטגרם, גוגל ואפילו טיקטוק (למי שהמוצר או השירות רלוונטים)
את פרטי ההטבה תקבלו בטלפון במלואם. ואף תקבלו מאיתנו בטלפון כבר בשיחה תוכנית ראשונית ללא עלות.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים בהקדם!

הטבה נוספת ל 50 העסקים הראשונים!

כרטיס ביקור דיגיטלי מקצועי בשווי 500 ש”ח בחינם! לשנה הראשונה

מה אנחנו הולכים לייצר גם לכם:

 התקדמות התנועה באתר במשך שנתיים הדרך להשיג (באמת) לקוחות בחינם, רוצים גם?

דוגמה מקידום אתרים

על כל 1 ₪ שאתם משקיעים בממוצע בשיווק בפייסבוק/אינסטגרם אנחנו מרווחים לכם 7 ₪  

מינוף אתר איקומרס ב-3 חודשים בלבד:

שנשכפל את התוצאות האלה גם לביזנס שלכם?

בואו נדבר! זה ללא התחייבות ( רק הקפה )

מה מספרים עלינו?

נדב פינקלשטיין
מנעולן מוסמך
Read More
כשגעתי למאנקיז מדיה, כבר נכוויתי מכמה וכמה חברות באינטרנט, שרק רצו לשאוב לי את הכסף מבלי לקבל תוצאות שסיפקו את העסק שלי, הבנתי מה זה שיווק נכון רק לאחר שנתקלתי במאנקיז מדיה. תודה לגיא וגיל!
איתי משה
סמנכ"ל פיתוח בחברת אשראי
Read More
כחברה גדולה במשק הישאלי שדואגת למליוני ישראלים, היה חשוב לנו לבחור ספקית מדיה, שתדע לענות על הצורך של החברה בסקייל שלנו. אני רוצה להודות לגיא שבעזרת היד הרב שלו בקידום אורגני, תמיד דאג לעקוב אחר השיניים בענף הפיננסי וגוגל ובהתאם לכך להחיל את זה באתר של החברה. ישר כח.
יהודית לוי
ראש צוות בחברת טלפוניה
Read More
הגעתי למאנקיז מדיה לאחר שחיפשתי חברה שלא רק תענה על הצרכים הדיגיטליים של החברה, שזה קידום ממומן והקידום האורגני שלה, אלא גם יחס אישי, ולהרגיש שיש לנו על מי לסמוך. אחרי 3 שנות עבודה עימם אין ספק שאנחנו נמשיך איתם לטווח הרחוק. הם נכס!!
יעקוב סירקין
רופא שיניים
Read More
ברפואת שיניים יש הרבה מה לעשות ויש הרבה חברות בשוק שמציעות פיתויים כאלה ואחרים. הבעיה בעסק שלי הייתה לאו דווקא הלידים, אלא לבנות אתר שיניב לי לידים לטווח הרחוק, מבלי הצורף להיות תלוי בפרסום ממומן מכיוון שכל עסקה שלנו היא בעשרות אלפי שקלים, לכן השיקול שלנו לעבור למאנקיז מדיה היה השירות הטוב, והראייה לטווח הארוך. תודה שוב לגיא וגיל.
Previous
Next
buybanner

כל הזכויות שמורות למאנקיז מדיה©